środa, 3 lipca 2024

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP & nasze pastelowe dekoracje kwiatowe

 Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Zainicjowany przez Małżonkę Prezydenta RP – Agatę Kornhauser–Dudę, został objęty Jej Honorowym Patronatem.

Ten Konkurs ukazuje, jak wiele Kół działa w całej Polsce oraz jak wspaniałe mają dokonania. To także sposobność, aby lepiej się poznać, nawiązać współpracę lub wymienić doświadczenia – mówi Agata Kornhauser–Duda.

Wyjątkowe dekoracje kwiatowe od tenDOM.pl w pastelowych kolorach mają na celu podkreślenie wiosennego charakteru uroczystości. Koła Gospodyń bowiem konkurowały w tematyce wielkanocnej. Magnolie, żonkile, jabłonie, wiśnie i hiacynty miały za zadanie nawiązać do wiosny i pokolorować przestrzeń w sali koncertowej Zespołu Mazowsze, w Otrębusach pod Warszawą.

To już kolejna nasza realizacja dla Mazowsza. Jesteśmy z niej dumne nie tylko dlatego, że w uroczystościach bierze udział Para Prezydencka, ale tak że dlatego, że bardzo lubimy takie swojskie klimaty, sympatyzujemy z kołami gospodyń wiejskich, ktore są bliskie naszym sercom.

Polecamy się do tego typu oryginalnych projektów estradowych. Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod mailem: info@tendom.pl.

Kompozycje ze zdjęć możecie zakupić, klikając w podany LINK.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger