poniedziałek, 1 lipca 2024

Naturalne kosmetyki Clochee i biało-niebieska aranżacja witryny od tenDOM.pl

Śliczna girlandy i donice z kompozycjami kwiatowymi w biało-niebieskim kolorze od tenDOM.pl zdobią Clochee - sklep producenta kosmetyków naturalnych zlokalizowany w Szczecinie.

Zapraszamy gorąco do składania zamówień na dekoracje roślinne skrojone na miarę Waszych potrzeb. Jesteśmy do dyspozycji pod mailem: info@tendom.pl.

Wiele osób nie sprawdza etykiet, a przecież naturalne kosmetyki mają określony skład oraz są produkowane zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. W kosmetykach naturalnych substancjami aktywnymi są naturalne składniki roślinne lub mineralne, takie jak ekstrakty z ziół, kwiatów i owoców, oleje roślinne, wyciągi z warzyw, drzew i orzechów. Zawsze są one pozyskiwane z poszanowaniem środowiska i bez krzywdy zwierząt. 

Kosmetyki naturalne zawierają witaminy i minerały oraz naturalne oleje z owoców i roślin, które nie tylko doskonale nawilżają zapewniając skórze elastyczność i gładkość, ale dodatkowo pięknie pachną. Co więcej, naturalne oleje są także naturalnymi filtrami przeciwsłonecznymi, dlatego kosmetyki naturalne zawierające je w znacznej ilości zapewniają też ochronę przed promieniowaniem UV (na poziomie 2-4 SPF). Warto też wiedzieć, że kosmetyki naturalne zawierają mniej substancji alergizujących niż kosmetyki konwencjonalne, są więc lepiej tolerowane przez naszą skórę.

Zapraszamy zatem do korzystania z dobrodziejstwa marki Clochee.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger