środa, 1 października 2014

Coolery pełne kwiatów & Lovely Candy

Mili, jak wiecie ostatnio przygotowywałyśmy z Kasią wielobarwne kompozycje kwiatowe w niklowanych coolerach - pojemnikach do chłodzenia szampana / wina. Spotkały się w nich biel, zieleń, błękit, miedziany, róż, niebieskoszary i wiele innych kolorów. Dzięki coolerom rozszerzyłyśmy nieco naszą florystyczną ofertę, a na tym jeszcze nie koniec... Wszystko to, co mamy w zamyśle i w naszej pracowni zaprezentujemy Wam już niebawem. Nie możemy się doczekać :) szkoda, że doba jest taka krótka...

Coolery pełne barw są o tyle cudne, że w czasie nadchodzącego zimna i szarości na zewnątrz, ożywią nasze domy, mieszkania, wnosząc powiew lata dzięki rewelacyjnie udającymi żywe sztucznym kwiatom. Łatwo dać się oszukać. :) Nawet tacy sceptycy sztucznych kwiatów, jak ja sama, z trudem im się opierają ;) Kiedyś nie sądziłam, że polubię sztuczne kwiaty, a teraz nie mam z nimi najmniejszego problemu, co więcej - za niektórymi wręcz przepadam, a piękny wianek z naszej pracowni zdobi moje drzwi, nieodmiennie mnie radując swym widokiem.

Dodatkowo przypominamy o naszym Candy - w ramach którego można wygrać jeden w naszych pięknych coolerów - szczegóły w poprzednim poście: http://tendom.blogspot.com/2014/09/tendomowe-candy-z-okazji-pierwszego.html.
Gorąco zapraszamy do wzięcia w nim udziału! :)


A oto jak pięknie cooler prezentuje się w nastrojowym świetle świec (zdjęcie powyższe i poniższe zostało wykonane przez Magdalenę Knitter z http://www.passion4fashion.com.pl/


Bogactwo kwiatów w tendomowych coolerach:


8 komentarzy:

 1. Przepiękne kompozycje! Do niedawna wzdrygałam się na myśl o sztucznych kwiatach, ale teraz te kwiaty są już tak piękne, wyglądają tak naturalnie, że czasem można je pomylić z żywymi. A w dodatku tak długo mogą cieszyć nasze oczy :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak! Sztuczne kwiaty przestały być sztywnym plastikiem, a zaczęły do złudzenia przypominać żywe. Nie trzeba się już tak od nich odcinać, ponieważ poza tym, że nie pachną, mają wiele atutów swych prawdziwych kuzynów + nie umierają ;) Pozdrawiamy ciepło i dziękujemy za wizytę!

   Usuń
 2. Piękne, chociaż nie przekonałam się do sztucznych kwiatów, wolę już papierowe, chociaż tan bukiet wygląda jak żywy :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bukiet rzeczywiście jest jak żywy. Co do sztucznych kwiatów możnaby długo dyskutować. Ja naturalnie wolę świeże, ale obecnie na rynku sztuczne kwiaty wyglądają jak żywe. Wprawdzie o ich wyglądzie i jakości świadczy odpowiednio wyższa cena ale za to są wyjątkowe. Papierowych osobiście nie znam, musze się przyjrzeć. Dziękujemy za dobre słowo, pozdrawiamy ciepło z chłodnego ale słonecznego Komorowa Kasia i Monika.

   Usuń
 3. Ślicznie wyglądają, niektóre tak mylą oczy... buziaki aga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za miłe słowa uznania. Pozdrawiamy i zapraszamy do zabawy z nami Kasia i Monika

   Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger