piątek, 10 października 2014

Uczcić Pamięć o Naszych Bliskich

Mili, w tendom.pl mamy od niedawna śliczne wianki, którymi można uczcić pamięć o Bliskich nam Osobach: http://www.tendom.pl/products?utf8=✓&keywords=angel

Wiele osób o takie prosiło, wspominało o nich w rozmowach z nami. Wiemy także, że nasze wianki spełniały taką funkcję, mimo, że początkowo - w fazie wykonania były dedykowane na drzwi / furtki.
Zdarzyło nam sie wykonywać podobne wianki na zamówienie. Nad niektórymi płakałyśmy, robiąc je - przymocowując do wianka mały samochodzik, czy pluszaczka..... Łącznie mamy bowiem same pięcioro dzieci, a i niebawem będzie ich jeszcze więcej.. I tak to życie nierozłącznie od śmierci się toczy. Nawet tak mi to w niniejszym poście niechcąco wyszło..

A zatem, oferujemy od niedawna dekoracje nagrobne, które mogą być piękną alternatywą dla tradycyjnych bukietów, stroików i kwiatów doniczkowych. Zapraszamy ciepło na nasze strony, a tymczasem zerknijcie sami:
Pamiętajcie także, że na zamówienie wykonamy dowolny wianek w ciągu maks. tygodnia - wystarczy skontaktować się z nami na info@tendom.pl lub zadzwonić pod nr 501 195 005 (Kasia) lub 603 644 978 (Monika). Zapraszamy do kontaktu.

8 komentarzy:

 1. Bardzo ładne wianki i rzeczywiście są czymś nowym jeżeli chodzi o dekoracje na groby naszych blizkich. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy serdecznie, dziękujemy za miłe, ciepłe słowa. Cieszymy się, że wianki się podobają. Pozdrawiamy Kasia i Monika

   Usuń
 2. Piękne wianki, chociaż post trochę smutny ale tak już jest na tym świecie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, dziękujemy za dobre słowo. Post smutny jak i okoliczoność. Pozdrawiamy ciepło Kasia i Monika

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękujemy serdecznie za miłe słowa uznania, pozdrawiamy Kasia i Monika

   Usuń
 4. przepiękne i bardzo oryginalne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy serdecznie za ciepłe słowa, miło nam, że wianki się podobają. Pozdrawiamy Kasia i Monika

   Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger