sobota, 28 czerwca 2014

Królewskie "M", czyli boska Madame

Mili, ilekroć mamy przed sobą jakąś specjalną sesję, w której główną rolę odegrać ma stół - idealnie w koncepcję wpisuje nam się zastawa stołowa Madame. Czy myślimy o Komuniach Świętych, Weselach, Wielkiej Nocy, Chrzcinach, czy też Bożym Narodzeniu... Madame jest zawsze numerem jeden. A dlaczego?Niezależnie od koloru dodatków, uroczystości, itp. - ta uniwersalna, elegancka zastawa zawsze wydaje się być wspaniałą bazą, świetnie komponującą się z dowolnymi dekoracjami.

W jej ramach sprzedajemy w tendom.pl zarówno talerze, cukiernice, mleczniki, różnorodne zestawy do przypraw, półmiski, maselnice, filiżanki, bulionówki, kubki czy też dzbany, imbryki i wazony, ale co najważniejsze, sprzedajemy je pojedynczo - każdy z elementów zastawy osobno. Nie ma więc konieczności zakupu ogromnej zastawy stołowej od razu. Możecie najpierw zdecydować się na skromny dwuosobowy zestaw śniadaniowy lub choćby pojedynczą miseczkę, a potem sukcesywnie rozszerzać go o dodatkowe elementy, rozbudowując ten piękny komplet.

Dzięki temu możecie przekonać się, jak ładna jest zastawa Madame i jak wdzięcznie jest na niej jadać. :)

Oto dowody...

PS. Aktualnie w tendom.pl trwa przecena tej ślicznej zastawy stołowej. Kliknijcie TUTAJ aby się o tym przekonać.Do tej ślicznej sesji wykonanej o poranku w domu Mai Popielarskiej pozują nam - poza aktualnie przecenioną zastawą Madame - także:
4 komentarze:

 1. Zastawa faktycznie niesamowita, pasuje na każdą okazję, ma swój urok, piękna!
  Sesja wyszła super:)
  Pozdrawiam cieplutko
  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 2. Przy takim stole aż chce się usiąść i coś zjeść :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, wspaniały stół!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, wszystko wygląda cudnie,cieszy oko i na pewno smacznie by się wcinało z takiej zastawy.A.K 😊

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger