piątek, 12 września 2014

Szampana!

Mili, zaprzyjaźniona z nami, ujmująco kobieca blogerka lifestylowe'a - Magdalena Knitter, prowadząca bloga Passion4Fashion już od dłuższego czasu opowiadała nam o wymarzonych dekoracjach kwiatowych. W Londynie, w którym często bywa, oglądała niezwykle eleganckie kompozycje - lśniące coolery na wino / szampana wypełnione po brzegi przepięknymi, stonowanymi kwiatami.

Jako, że przepadamy za wyzwaniami, a do tego chętnie mierzymy się z oczekiwaniami Magdy, przyjęłyśmy propozycję wykonania takiego dzieła. Oto efekty  - dekoracja u Magdy w salonie została sfotografowana przez nią samą - ze wspaniałym skutkiem. Magda bowiem doskonale wie, czego potrzebuje do stworzenia ekskluzywnego klimatu domu, w którym czuć oddech luksusu. Ponadto potrafi to pięknie sfotografować. Jej wizja wnętrz, ubiorów, stylu szeroko rozumianego przypada do gustu wielu obserwującym jej poczynania. Ma na swoim blogu niebagatelną liczbę odwiedzin przekraczającą milion! :)

Coolery z tendom.pl można obejrzeć i zakupić KLIKAJĄC NA TEN LINK.

Marzymy o tym, aby wykonywać tego typu kompozycje - jak cooler nazwany na cześć Magdy bloga Passion4 Fashion - w szerokim zakresie. Jeśli znacie lub macie firmy, które potrzebują dla poprawy / utrzymania / zbudowania eleganckiego wizerunku pięknych dekoracji - typu hotele, restauracje, salony kosmetyczne, gabinety lekarskie, itp., odzywajcie się do nas:

info@tendom.pl lub tel.: 501 195 005 - Kasia lub 603 644 978 - Monika.

Z przyjemnością się z takim tematem zmierzymy. Jesteśmy pełne optymizmu, dobrej energii i mam wrażenie - oryginalnych pomysłów. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami! Kolory, rozmiary, klimat kompozycji całkowicie zależy od zamawiającego. Jesteśmy otwarte na sugestie, a jednocześnie służymy pomocą / radą.

Zdjęcia: Magdalena Knitter - autorka bloga http://www.passion4fashion.com.pl/.

2 komentarze:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger