niedziela, 22 lutego 2015

Kwiaty z tendom.pl w szczególnie eleganckiej oprawie

Mili, nasza ulubiona blogerka - Magdalena Knitter prowadząca bloga Passion for Fashion: http://www.passion4fashion.com.pl/2015/02/orchid.html ozdobiła swój elegancki salon naszymi kompozycjami kwiatowymi. Znalazły się w nim kosz z hortensjami i aluminiowa donica pełna mięsistych storczyków.

Magda pisze o nas pięknie, co pozwolę sobie zacytować: "Jak zawsze tendom spełnia moje wymyślone dekoracje w sposób absolutnie mistrzowski! Dziewczyny są niezawodne, wystarczy kilka słów i uwag by zrozumiały jaki jest mój zamysł odnośnie poszukiwanej rzeczy. Kocham orchidee, niestety, nie zawsze wychodzi mi ich hodowanie ;-) stąd poszukiwałam sztucznej opcji, ale najwyższej jakości- tak by na pierwszy rzut oka sprawiały wrażenie żywych, świeżych i pięknie rozwiniętych... i są! stoją i cieszą moje oko!"


Spójrzcie sami na zdjęcia Magdy, która ma niezwykłe wyczucie stylu, dzięki czemu jej salon jest połączeniem elegancji a jednocześnie jest pełen życia - dzięki temu, że domownicy szalenie lubią być razem i spędzają w nim wspólnie czas:


Na zdjęciu storczyk w eleganckiej, masywnej donicy o pięknych proporcjach: http://www.tendom.pl/products/storczyk-w-donicy-wys-70cm-1-1-1-1-1


w towarzystwie "francuskich" poduszek z tendom.pl: http://www.tendom.pl/products?keywords=poduszka&page=4&product_group_query=ascend_by_name&utf8=%E2%9C%93
Kosz z hortensjami: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=kosz - możecie wybrać z dwóch kolorów koszy (szary lub biały; kolor kwiatów także do wyboru); jeśli na naszej stronie nie znajdziecie kompozycji w swoim ulubionym kolorze, napiszcie do nas na info@tendom.pl.


Storczyki, które zostały użyte do wykonania tej pięknej dekoracji widniejącej na zdjęciach mają mięsiste kremowo-białe kwiatostany. Na ich szczycie pojawia się od kilku do kilkunastu kwiatów i pąków różnej wielkości. 

Z cudownej, aluminiowej donicy w kolorze lawy wyrastają misternie zamocowane grube, niczym naturalne, liście. Donica wykończona jest mchem i omszałymi kamieniami, które swym urokiem ozdabiają całość kompozycji.


Całość wygląda bardzo realistycznie. Poprzez wyselekcjonowane kwiaty, cudownej jakości niejedna osoba mogłaby pomylić je z naturalnymi.


Niewątpliwie ich zaletą jest świeży i piękny wygląd przez długi czas, bez dodatkowej pielęgnacji.


Orchidea jest wyjątkowo ozdobna. Nadaje się prawie do każdego wnętrza. Wspaniale wygląda samotnie na parapecie w salonie, kuchni, łazience, sypialni, jak również w towarzystwie innych kwiatów. 

Wszystkie kompozycje storczyków z tendom.pl dostępne są pod linkiem: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=storczyk.
Dodatkowo możecie zamawiać własne, wymarzone, pisząc do nas na info@tendom.pl.


Kielichy Amboise z tendom.pl: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=amboise


Aluminiowy wazon Classic Clear z tendom.pl: http://www.tendom.pl/products/wazon-classic-clear-1Zapraszamy do zaglądania na nasze strony www.tendom.pl - niebawem nowa porcja storczykowych kompozycji w większej ilości kolorów.

1 komentarz:

  1. Wow!Nie mogę wyjść z podziwu!Może i ja takie coś sobie zafunduję???
    Zapraszam do domu który urządziłam.Odsłona 2.
    http://szalenstwa-panny-matki.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger