sobota, 30 maja 2015

Majowy czar ogrodowej sesji

To jeden z tych najprzyjemniejszych dni w naszej pracy. Cudowny, ciepły, pogodny, słońce wynurzyło się zza chmur. Tego poranka Monika wpadła na pomysł sesji zdjęciowej przy wykorzystaniu przepięknej zastawy stołowej Nicea (jest podobna do znanej Wam już dobrze Madame, ale w beżowym, ciemniejszym odcieniu). Natychmiast idea ta przypadła mi do gustu, zamiast siedzieć w pracowni czy też w magazynie, wynurzamy się na dwór. :) Żartuję, że oddech powierza przy stylizacji w ogrodzie jest jak tydzień w SPA ;). 

Uwielbiam wyzwania z minuty na minutę, głowa od razu paruje od natłoku pomysłów. Oddaję się wówczas w pełni i staram się jak najlepiej zrealizować coś ciekawego, innego od dotychczasowych koncepcji.

Najważniejsze tego dnia było to, że wiatr który powiewał był letni, a promienie słońca dodawały energii. Do sesji włączyli się przypadkowo członkowie rodziny, którzy nie mogąc doczekać się powrotu mamy z pracy, przybyli na sesję. I tak o to powstały urocze zdjęcia, które zatrzymują tak ulotne, wspaniałe chwile.

Dziewczynka trzymająca wianki i girlandy z piwonii to moja ukochana córeczka Matylda. A mały gość na zdjęciach, to nowy członek naszej rodziny. Mały Leoś, przyszedł na świat dwa miesiące temu. Dzielnie uczestniczy w moim życiu, czasem już od 5 rano podróżuje z nami do pracy. Jest małą iskierką, wnosi moc radości. Trochę życie mi się skomplikowało - różnica wieku między nim a starszymi dziećmi to ponad 10 lat - ale jak mawia moja serdeczna koleżanka, Leoś urośnie w „try mi ga”.

Czworo dzieci - nie ukrywam - ogromne wyzwanie, ale mam nadzieję, że sprostam temu przedsięwzięciu.

Tym razem prezentujemy Wam zastawę stołową Nicea (która aktualnie jest w naszym sklepie tendom.pl promocyjnych cenach), szkło z francuskiej huty szkła La Rochere, piękno pater Monaco i cukiernic posrebrzanych...

...ale ozdobą sesji jest przede wszystkim cudowny kwiat piwonii wpleciony w wianek, który okazale prezentuje się na stole jak i na drzwiach, czy też ścianie. W tle wiją się jak węże malownicze girlandy, które swym wdziękiem dodają nastroju. Piwonia to mój ulubiony kwiat, myślę, że nie tylko mój. Monika też je uwielbia, zresztą okazały bukiet,  który dostała od dzieci na Dzień Mamy zdobi teraz Jej kuchenny stół.

To właśnie piwonia zainspirowała nas do wykonania przepięknej serii wianków i girland Pivonia, które urzekają swym bogactwem i intensywnością kolorów.

Zastawa Nicea jest romantyczna, jej delikatny odcień kremu połączonego z kawą komponował się pięknie na koronkowym obrusie. Polecamy wszystkim, którzy są wrażliwi na piękne rzeczy. 

Nam ciężko było się rozstać z suto zastawionionym stołem naczyniami. Miałyśmy ochotę zasiąść i spedzić tam całe popołudnie. Niestety, obowiązki wzywały, dzieci płakały ;), czar urokliwego poranka znikł... Zostały tylko zdjęcia w wykonaniu Moniki, które chcemy Wam pokazać.

Życzymy miłego weekendu wszystkim Wam…


Na naszych stronach tendom.pl znajdziecie:

Zapraszamy na nasze strony!5 komentarzy:

 1. Piękne kadry :) Przy tak zastawionym stole z wielką przyjemnością się siada!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko piękne, ale najpiękniejszy ten GENTLEMAN. Moje gratulacje !

  OdpowiedzUsuń
 3. That is an extremely smart written article. I will be sure to bookmark it and return to learn extra of your useful information. Thank you for the post. I will certainly return.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda naprawdę super!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger