piątek, 20 maja 2016

Z i Bez

Mili, aby unaocznić Wam jak ładnie można dopełnić przestrzeń naszymi dekoracjami kwiatowymi, przygotowałyśmy sesję zdjęciową prezentującą wnętrza ozdobione bukietami od tendom.pl i dodatkowo - te same pomieszczenia bez ozdób.

Spójrzcie sami, jak ładnie wyglądają pokoje i łazienka w domu naszej Beaty, w których ustawiłyśmy kwiaty z naszej pracowni. Monochromatyczną przestrzeń tego domu nasze dekoracje pięknie dopełniają. Dzięki nim pojawia się mocniejszy kolor i energia.

Co o tym sądzicie?

PS. Wszystkie prezentowane na zdjęciach kompozycje kwiatowe możecie znaleźć na stronach naszego sklepu www.tendom.pl. Wszystkie zostały przygotowane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są maksymalnie bliskie naturalnym i dodatkowo będą Was cieszyć przez długi czas, nie zmieniając wyglądu - nie blednąc.

Zapraszamy gorąco do przejrzenia naszej kwiatowej oferty: http://www.tendom.pl/t/nowe-kategorie/wianki/kompozycje-kwiatowe!
7 komentarzy:

 1. Kwiaty to najpiękniejsza dekoracja. Sesja świetna, naprawdę można poczuć różnicę :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście kwiaty dopełniają każda przestrzen

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezmiennie zachwycają mnie te bukiety. Oczywiście najbardziej zachwyciła mnie niebieska hortensja, ale wszystkie są przepiękne.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten bukiet z pierwszego zdjęcia - czy to róże? - CUDO!

  OdpowiedzUsuń
 5. chyba mieszanka róż i peonii. przepiękne

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiaty zmieniają w domu wszystko ! :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger