środa, 1 lutego 2017

Ogromny wieniec z naszej pracowni

Mili, w naszej pracowni ponownie powstał ogromny wieniec na zamówienie jednej z Klientek. Takie projekty są dość niezwykłe - cieszą nas bardzo. Lubimy bowiem wychodzić poza nasze dotychczasowe granice. Każde nowe zlecenie tego typu jest przyjemnym wyzwaniem.

Spójrzcie sami, jakie cudo tym razem udało nam się wyczarować.
Wieniec do kupienia na stronie naszego sklepu:
http://tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=wieniec


9 komentarzy:

 1. Dość monotonny mimo obecności kilku kolorów. Podziwiam jednak za pracowitość i wytrwałość w tworzeniu takiego "olbrzyma".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Lubimy stonowane barwy, ale i feerie kolorów. Mamy w naszym sklepie wiele pięknych wianków i kompozycji w różnorodnej kolorystyce, ponieważ gustów jest wiele. Zawsze jednak staramy się trzymać naszego poczucia estetyki, co znajduje uznanie wśród naszych odbiorców. Pozdrawiamy Anonimowego! :)

   Usuń
 2. Jest piękny.Wyobrażam sobie ile to było pracy ,ale super efekt.każdy ma inny gust i dobrze bo było by bardzo nudne np. zeby każdy lubił tylko czerwone róże a co z pozostałymi pięknymi kolorami i tak można o wszystkim.Pozdrawiam serdecznie utalentowane Panie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nam miło! Mamy grupę wsparcia :))) Cieszymy się, że nasza praca znajduje uznanie. My kochamy to co robimy, wkładamy w to dużo serca, czasu i emocji, więc serdeczne komentarze cieszą wyjątkowo. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

   Usuń
 3. Wykonanie tego musiało zabrać bardzo dużo czasu ale efekt wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny .. ale olbrzym .. kwiatów poszło mnóstwo ....

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne! Widzę go u siebie na ślubie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla twórców! Kopara mi opadła jak go zobaczyłam, masakra jeszcze nigdy takiego wielkiego wieńca nie widziałam i oczywiście tak ślicznego, kawał dobrej roboty!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger