środa, 3 maja 2017

Piękne, komunijne dekoracje kwiatowe

Pierwsza Komunia Święta to nie tylko magiczny czas dla Dziecka, ale dla Rodziców. Udekorowanie domu kwiatami, dodatkowo nada uroku w tym odświętnym dla nas czasie.

Mamy dla Was wiele propozycji - od wianuszków na główki dziewczynek, po bukiety, czy kosze wypełnione kwiatami, ale także wianki na drzwi, czy dekorujące nasze stoły stroiki. Od niedawna mamy także w sklepie przepiękne girlandy (Maria Antonina, Selena i Tassana), które możecie ułożyć wzdłuż stołu, udekorować nimi parapety, gzymsy, kominki.

Zajrzyjcie do naszej oferty, a jesli nie znajdziecie w niej wymarzonych projektów, wykonamy je dla Was, jeśli napiszecie do nas na info@tendom.pl.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin na stronie sklepu: http://tendom.pl/t/nowe-kategorie/wianki/komunia-slub4 komentarze:

 1. Sztuczne kwiaty choć ładne, nie pasują jednak na komunie.Nie ma to jak nawet malutki, ale bukiecik z żywych stokrotek czy bzu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, nie ma to jak żywe kwiatuszki, ale na drzwiach wejściowych, czy też na ścianie może zawisnąć biały wieniec ze sztucznych kwiatów, które wyglądają jak żywe. Na głowę dziewczynki, czy do ręki najcudniejsze są stokrotki, czy konwalie, ale już na biały tydzień wygodnie mieć sztuczny wianuszek, który można dodatkowo ozdobić bukszpanem itp. Pozdrawiamy!

   Usuń
 2. Wieńce są piękne, a jeszcze piękniejsze byłyby z żywych kwiatów. Nie byłyby jednak tak trwałe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Żywe byłyby boskie, ale niestety nie dotrwałyby do końca białego tygodnia. Sztuczne pomagają, choć wiadomo, że nie dorównują żywym z ich delikatnością. Pozdrawiamy ciepło.

   Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger