środa, 19 lipca 2017

Skandynawskie meble w ofercie tenDOM.pl

Skandica to nowa marka meblowa na rynku wnętrzarskim. Od niedawna mamy ją na stronie naszego sklepu internetowego. Specjalizuje się w stylu skandynawskim. Powstała z miłości do tworzenia i fascynacji pięknem prostego stylu. Twórców zainspirowała surowa przyroda i kultura interesującej Skandynawii, obłędny urok jej dzikości i nieodkrytego piękna. Ale to było jeszcze zbyt mało, dlatego sięgneli również w inne zakątki świata, poszukując świeżych inspiracji minimalizmem i najciekawszym designem z całego świata.

Rynek przesycił się już narzuconymi stylami. Każdy mebel jest o tym samym charakterze, podobnie zdobiony, a w efekcie wszystkie wnętrza wydają się kopią tego, co już było. Twórcy marki Skandica odrzucili ramy i konwenanse. Zaoferowali piękno w zupełnie nowej odsłonie. Dlatego podczas projektowania kolejnych linii nowych serii, zapomnieli na chwilę o wszystkim, co już powstało. Otworzyli szeroko oczy i sprawili, że ich horyzonty sięgają dalej, niż kiedykolwiek.
Meble, nawet te najpiękniejsze i najciekawsze wizualnie, muszą wpisywać się w konwencję funkcjonalnego komfortu. Mają ściśle określone zadania do spełnienia – i Skandica o tym pamięta. Każdy model dopracowywany jest tak, żeby ułatwiał nam życie i sprawiał, że stanie się ono wygodniejsze. Zastosowano nowoczesne rozwiązania i najnowsze technologie, tworząc prawdziwie dopieszczone ideały branży meblarskiej.
Spójrzcie sami i zerknijcie na naszą stronę: http://tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=skandica


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger