środa, 27 września 2017

Sztuczne trawy - rozwiązanie dla wybrednych

Mili, w naszej pracowni www.tenDOM.pl nie tylko przygotowujemy wielobarwne kompozycje ze sztucznych kwiatów, ale także piękne, ozdobne donice z trawami. Minimalistyczne trawy sprawiają, że dotychczsowe puste przestrzenie chłodniejszych wnętrz nabierają zycia.

Mocujemy je w bardzo eleganckich donicach z fiberglassu, który ma znakomitą jakość i jest trwały - stąd cena donic. Donice charakteryzują się połyskiem, dzięki czemu odbijają światło i nabierają ładnych wypukłości. Wariant w macie także jest dostępny - to wariant jasno-szary.

W tym roku wpadliśmy także na opomysł przygotowania traw ze światełkami - wariant - lampa dla tych, którzy lubią nietypowe rozwiązania.

Zachęcamy do zerknięcia, jak cudne kompozycje przygotowaliśmy ostatnio dla naszej stałej Klientki - Pani Moniki G. - która, uwaga!, ma dwa domy - jeden minimalistyczny z naszymi trawami i storczykami, drugi tradycyjny, stylowy, gdzie królują nsza kwiatowe bogate kompozycje / bukiety Florencja.

Pani Monika zainspirowała nas już do wielu pięknych kompozycji roślinnych - między innymi uroczych morskich donic ceramicznych wypełnionych hortensjami, które ustawiła na przydomowym basenie, a które już Wam z radością prezentowaliśmy,

Zapraszamy do oglądania:

1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger