czwartek, 6 września 2018

Jak zaaranżować jesienny balkon, czyli tenDOM.pl w Dzień Dobry TVN

Piękno i adrenalina... oto jakimi słowami można określić ten zwariowany czas. Wtorek godz.13.30 - tel. od Dzień Dobry TVN, czy możemy znaleźć się w studio nazajutrz z tematem jesiennych dekoracji balkonu. Oczywiście! :) Pośpiech. Fryzjer, manicure, pedicure, henna bez wcześniejszego umówienia. Niezwykła intensywność prac w pracowni tenDOM.pl, aby przygotować jak najwięcej efektownych, jesiennych ozdób. Kosze pełne kwiatów, trawy doniczkowe, owocowe wianki, flowerboxy, lampiony, koce, pufy, świeczniki, lampki, donice, jesienne rośliny... I zlecenie brzmiące w prosty sposób: "na bogato!". 

Wywiązałyśmy się. Mamy nadzieję, że i Wy tak myślicie. Dałyśmy z siebie wszystko. Spójrzcie sami. Pomogła nam w tym szalenie marka Belldeco ze swoimi pięknymi dodatkami, które wypożyczyłam w 20 min. Wyjechałam od nich z obłędnymi lampionami, doniczkami, świecznikami, pufem, pledami, wazami i dekoracyjnymi kulami. Esencja piękna i dobrego smaku. Kolory i design cieszący oko.

Na miejscu - w studio TVN - profesjonalistka w każdym calu - scenografka Ola - która sprawnie i uroczo dekoruje każdą przestrzeń, organizując śliczne dodatki. Jest szybka i utalentowana. A do tego przemiła. Praca z nią to sama radość i pewność, że efekt będzie znakomity.

Do tego wszystkiego bardzo przyjemne żarty prowadzącego - wesołego superprofesjonalisty - Marcina Prokopa, który od pierwszych chwil spotkania buduje radosną atmosferę żartu i rozluźnienia. Dzięki niemu robi się od razu nieformalnie i przyjaźnie. To, że spontanicznie rozpoczął wejście na antenę piosenką "Mimozami jesień się zaczyna..." rozbroiło mnie zupełnie i napięcie odeszło w niepamięć.

Jak Wam się podoba? Jesteście na tak? Jeśli nie widzieliście nas w programie, zapraszamy tutaj: https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/jak-zaaranzowac-jesienny-balkon,269980.html

2 komentarze:

  1. Gratuluję! Obejrzałam z przyjemnością:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Arcydzieła 😊 Czy na stronie można zakupić te czarne ażurowe lampiony?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger