poniedziałek, 19 listopada 2018

Doniczki i osłonki, czyli tenDOM.pl w Dzień Dobry TVN

Kwiaty doniczkowe pięknie dekorują wnętrze. Rośliny te wymagają szczególnej pielęgnacji. Oprócz światła i wody, ważny jest również odpowiedni wybór doniczki. Jaka jest różnica między donicą, a osłonką? W związku z tym tematem gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN - Monika Olesińska - współwłaścicielka www.tenDOM.pl i botanik - dr Wojciech Podstolski. Botanik zwrócił uwagę, że dobra donica nie powinna być ani za duża, ani za mała. Zdradził również, co powinno się znaleźć w donicy, by roślina miała komfort. I co to znaczy, że rośliny doniczkowe wymagają dobrego drenażu? My podpowiadaliśmy jak dobrze dobrać osłonkę i czym się przy tym wyborze kierować.
Jeśli nie mieliście okazji nas oglądać, zapraszamy do zerknięcia w podany link: https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/przeglad-doniczek-jak-wybrac-te-odpowiednia,278883.html
PS. Do udekorowania studia przywieźliśmy ze sobą masę bardzo ładnych osłonek, w tym najpiękniejsze z nich od zaprzyjaźnionej z nami firmy, której wszystkie produkty mamy w swojej ofercie - Belldeco. Pani Agnieszka Kowalska prowadząca tę markę ma bowiem niezwykłe wyczucie trendów i znakomity gust. Dziękujemy za pomoc w udekorowaniu studia po raz kolejny!


1 komentarz:

  1. Roślinki zawsze były świetnym uzupełnieniem każdego wnętrza. U siebie w mieszkaniu mam 14 kwiatów doniczkowych, większa część z nich stoi tylko dla dekoracji.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger