sobota, 22 grudnia 2018

Wiglia w pracowni tenDOM.pl i świąteczne życzenia od nas dla Was

Mili, w końcu, po ponad miesięcznych staraniach, aby zrealizować i dostarczyć wszystkie Wasze zamówienia, wczoraj przystanęłyśmy. Od godz. 16.00 oddałyśmy się byciu ze sobą, świętowaniu, jedzeniu, obdarowywaniu i żartom. Czytałyśmy na głos co fajniejsze maile od Klientów, śmiałyśmy się z dowcipów naszej kochanej Asi, żartowałyśmy z naszej bądź co bądź niecodziennej pracy.

Wszystkie przemęczone, ale zadowolone, że jest dobrze. Że nikogo nie pozostawiłyśmy bez dekoracji, że udało nam się zdążyć na czas z wysyłkami. Staramy się bowiem dla Was bardzo i mamy nadzieję, że to doceniacie i podobają się Wam nasze wyroby.

Tendom.pl to Ludzie. Dziewczyny, kobiety, które nieraz od godz. 6.00 rano (także w soboty) wpadają do pracy z werwą i gotowością do działań. 

Takiej energii Zespołu w pracy życzę każdemu z Was. Mam to szczęście otaczać się w swojej firmie Ludźmi, z którymi bardzo lubię spędzać czas i do których lubię wracać nawet bo długich urlopach. Którzy są Jacyś. Niebanalne postacie. Każda z nas inna, ale miksujemy się w barwną mieszanką.

I tak w tym barwnym kotle życzymy Wam na nadchodzący świąteczny okres, abyście znaleźli czas dla Bliskich i dla siebie samych. Aby udało Wam się choć na chwilę przystanąć i odetchnąć, zamknąć oczy i pomyśleć o tym, co najważniejsze. Żeby przestać biec, gotować, sprzątać bezustannie i znaleźć przestrzeń do tego, aby zastanowić się nad naszymi relacjami z otaczającymi nas ludźmi, światem.


1 komentarz:

  1. Kobiety z pasją, klasą i cudownym sercem ;)
    Pozdrawiamy serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger