wtorek, 7 maja 2019

Komunijne przyjęcie w bieli i delikatnym różu

Komunijne przyjęcie to niezwykle ważne wydarzenia dla osób wierzących. Z całego serca chcemy aby wypadło jak najpiękniej, podobnie jak chrzciny maluszka, czy później wesele. Pierwsza komunia święta naszego dziecka kojarzy nam się z bielą, jasnością i świeżością. Stąd nasz pomysł na delikatne, jasne kolory użyte do dekoracji stołu, pomieszczenia. Głównie biel, ale w tym przypadku ożywiłyśmy ją delikatnym różem. Pojedyncze kwiaty, które pojawiają się w kompozycjach Eleonora i szklanki z kolekcji Charlotte marki La Rochere wprowadzają kolor do stonowanej kompozycji kolorystycznej.

Na stole poza elegancką porcelaną z linii Novelty (biel z subtelną, złotą obwódką) pojawiły się także inne złote akcenty - obrączki na serwetki, sztućce, kule ceramiczne

Obrus Residence to nasz wieloletni bestseller. Łatwo go bowiem doprać, ponadto - co najważniejsze - nie gniecie się więc po praniu można go od razu rozłożyć na stole. Piękny, masywny wzór plus mięsistość obrusu sprawiają, że nasze Klientki wracają po coraz to nowsze kolorystyczne warianty tego produktu, zachwycając się jego urodą i funkcjonalnością.

W tle naszej inspiracji cieszą oczy nasze ulubione dodatki z showroomu tenDOM.pl (Krzywa 1, Otrębusy) - obudowa kominka, czy też zegar Luna w stylu zegarów Mora.

Na krzesłach marki Belldeco o wdzięcznej nazwie Bari, możecie podziwiać małe różyczki, które uroczo dekorują oparcia, dodając meblowi komunijnego klimatu.

W tle flowerbox z białych kwiatów, który nie tylko może stanowić dekorację, ale także ładny prezent dla dziewczynki czy też Jej mamy.

Podobają się Wam nasze dekoracyjne inspiracje? 

1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger