poniedziałek, 17 czerwca 2019

Zieleń w domu nie musi być kłopotliwa

Pracownia florystyczna tendom.pl to nie tylko wianki, storczyki, dekoracje nagrobne, czy bukiety. To także śliczne sztuczne rośliny doniczkowe. Obsadzamy je w efektownych, dekoracyjnych donicach, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo okazale. Nie wspominając o ich podstawowej zalecie, wyglądają nieustannie ładnie, niezależnie od naszych starań i pielęgnacji. Wystarczy zetrzeć czy strzepnąć z nich kurz. Dzięki temu, że przez kilka lat działalności udało nam się dotrzeć do wielu świetnych dostawców, nasza oferta roślin zielonych czy też kwiatów doniczkowych jest nader bogata.

Jeśli jesteście wytrawnymi podróżnikami, właścicielami lub menedżerami hoteli, pensjonatów, sal weselnych, czy też restauracji, nasza oferta jest właśnie dla Was. Inwestujecie w apartamenty pod wynajem? Sztuczne kwiaty doniczkowe sprawią, że nie będziecie musieli się zastanawiać, czy aktualni lokatorzy zadbają o pozostawione w mieszkaniach rośliny.

To także znakomita propozycja dla tych, którzy w hallach / poczekalniach swoich gabinetów stomatologicznych, klinik, czy też salonów beauty nie mają wystarczającej ilości światła do tego, aby z powodzeniem uprawiać żywe rośliny zielone. Nasza kwiaty doniczkowe zdejmą Wam problem z głowy. Dzięki nim, wnętrza będą atrakcyjnie udekorowane bez obaw o jakość i trwałość zieleni.

Zapraszamy ciepło na naszą stroną www.tendom.pl, gdzie co dzień pojawiają się gorące nowości z podwarszawskiej pracowni florystycznej, w której dbamy o najdrobniejsze szczegóły wykonywanych przez nas ozdób.


 
 


 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger