poniedziałek, 25 maja 2020

Udekoruj z nami wejście do swojego domu

Mili, jeśli lubicie nasze dekoracje, możemy skroić na miarę Waszych potrzeb piękne ozdoby wejścia do Waszych domów. W donicach ze zmiennymi wkładami mogą się zmieniać dekoracje od tenDOM.pl wraz z porami roku. Możemy wspólnie z Wami dobrać przed wejście donice, w których możecie zmieniać tylko zawartość, a donice pozostaną bez zmian - te same. To optymalne rozwiązanie dla osób, które lubią nasze wianki i kompozycje, a także podobają im się idealnie dobrane kolorystycznie zestawy zmieniające się sezonowo. Do kompozycji w donicach lub odwrotnie, dobierzemy śliczny wianek. A cały zestaw powali na kolana nie tylko sąsiadów, ale przede wszystkim  domowników. :)

Znając danego Klienta, przygotowując dla niego dekoracje cyklicznie, perfekcyjnie dobierzemy dodatki, nie powielając propozycji. Piszcie do nas, na info@tendom.pl, a my Wam doradzimy, przygotujemy jak najwspanialsze ozdoby.

Kontakt: info@tendom.pl / 22 724 43 53 / 603 644 978 (Monika) / 501 195 005 (Kasia).

2 komentarze:

  1. Przepiękne dekoracje. Takie wejście do domu naprawdę powoduje uśmiech i to nie tylko na twarzy właściciela. :) Pozdrawiam serdecznie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Drogie Panie jesteście boskie. Wasze kompozycje to mistrzostwo świata. Jutro się do Was wybieram😍

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger