czwartek, 3 września 2020

Kwiaty z tenDOM.pl w studio Pytania na Śniadanie

Mili, zostaliśmy pięknie wyróżnieni zamówieniem od TVP2. Przygotowaliśmy bowiem na urodziny programu Pytanie na Śniadanie dekoracje z wiecznych roślin. Śliczne pasy - ścianki kwiatowe, a do tego kompozycje - bukiety na stoliki. Całość to esencja lata w pełni i zwiastun nadchodzącej wczesnej jesieni. Nasze ulubione, intensywne zestawienia kolorystyczne. Niektóre ścianki kwiatowe mienią się kolorami, układanymi przejściami tonalnymi. Inne - na prośbę redakcji - są kolorowym łąkowym misz-maszem, który powoduje, że w studio robi się sielsko anielsko. Różne kompozycje do urozmaiconych kadrów telewizyjnych. Piękno wielu odcieni kolorów powoduje radość dla oczu.

Nasze starania aby zostać zauważonymi - mamy nadzieję - powiodły się. Takie zamówienie to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że tysiące Polaków mogą codziennie oglądać nasze kwiaty w telewizji. Jeszcze 10 lat temu, gdy zaczynałyśmy z Kasią naszą przygodę z tenDOM.pl w piwnicy domku jednorodzinnego, nie spodziewałyśmy się, że po latach będziemy działać z takim rozmachem i przygotowywać kwiatowe ozdoby do jednego z najlepiej oglądanych programów telewizyjnych. Trzymajcie za nas kciuki i życzcie nam dalszych efektownych zamówień, a my z pewnością podejdziemy do realizacji z rozmachem i ogromnym zaangażowaniem, jak to My.

Polecamy się do każdego rodzaju realizacji ze sztucznych roślin: info@tendom.pl, tel. 501 195 005 Kasia, 603 644 978 Monika, stacjonarny: 22 724 43 53. Siedziba: Otrębusy, Krzywa 1.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger