piątek, 19 marca 2021

Dekoratorki i piękne dodatki z tenDOM.pl w Pytaniu na Śniadanie

Mili, niedawno ponownie zagościliśmy w Pytaniu na Śniadanie, TVP2 z naszymi ślicznymi dekoracjami wnętrz. Prezentowaliśmy srebrne i złote dodatki, które sprawiają, że wnętrze lśni niezwykłym blaskiem. 
Rynek dekoracji jest bardzo pojemny. Musimy się starać, aby nasza oferta Was zachwycała. Wkładamy mnóstwo wysiłku w to, aby nasze propozycje przypadły Wam do gustu. Staramy się wyszukiwać śliczne produkty, które każda z nas chciałaby mieć w swoich domach. Ta prosta zasada sprawia, że przy wyborze kierujemy się własnym gustem i zaangażowaniem.
Tak więc spójrzcie na to, jak ślicznie udekorowałyśmy studio, przynosząc do niego złoto i srebro w kobiecym wydaniu, w wydaniu na które możemy sobie pozwolić, a dzięki któremu nasz dom zyska blask. Lustrzane donice w srebrnym kolorze, lśniące kryształem puzderka, złote tace z ozdobnymi rantami, szkatułki, lustra i oryginalne wazony - coolery. Wszystko to, co zobaczycie na zdjęciach możecie kupić w naszym sklepie internetowym www.tenDOM.pl. Zapraszamy do odwiedzin. 

2 komentarze:

  1. To jest dowód tylko na to, jak ważne są dekoracje i jak mogą odmienić nasze wnętrza. Nagle możemy sprawić, że nasz domek będzie wyglądał niczym domy luksusowe . Tak naprawdę niewiele trzeba, aby zyskać wiele...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger