piątek, 8 kwietnia 2022

Pudrowy róż na wielkanocnym stole w studio Pytania na Śniadanie

Pudrowy róż na wielkanocnym stole? Jasne. I to w nieoczywistym połączeniu z koralem, bursztynem i fioletem. Co myślicie o takim zestawieniu kolorystycznym? Nasza propozycja świątecznego stołu miała za zadanie pokolorować Wam dzisiaj świat. A w studio Pytania na Śniadanie Monika z tenDOM.pl i śliczne dodatki z naszego sklepu. Ktoś z Was oglądał?

Jeśli nie, zapraszamy do obejrzenia: KLIKNIJCIE TUTAJ.3 komentarze:

  1. Pięknie udekorowany stół, chyba się zainspiruję i wystroję moją jadalnię w podobny sposób. Niedawno miałam duży remont w mieszkaniu i zakupiłam m.in. produkty od firmy, która zajmuje się wytłaczaniem profili z tworzyw sztucznych. Nie umiem się doczekać aż pokarze moje nowe wnętrza rodzinie podczas świąt.

    OdpowiedzUsuń
  2. ślicznie to przygotowałaś! jak zawsze zresztą :D ta zastawa spędza mi sen z powiek - choruję na ten styl od dawna ale póki się nie przeprowadzimy do nowego mieszkania obiecałam sobie, że niczego nowego nie dokupię :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się z poprzedniczkami - stół jest udekorowany w przepiękny sposób. Swoją drogą jak spędziliście Święta? Jak dla mnie to za szybko minęły... Przynajmniej moje córki ucieszyły się z prezentów. Kupiłam im m.in. śpiworki do spania idealne na nasz majówkowy wyjazd.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger