wtorek, 23 sierpnia 2022

Miłosne Serce dla Folwarku Kamyk pod Częstochową

Kochani, dzisiaj post nietypowy, bo wychwalający zupełnie inną firmę, którą właściwie ciężko nazwać firmą. To jest przeżycie, a nie "produkt marketingowy". To jest morze wrażeń opartych o różne zmysły. Smak, wzrok, zapach, emocje, itp.
Szczęśliwie z niezwykle słodką - miłosną realizacją trafiłyśmy pod Częstochowę, do Folwarku Kamyk. Z wielkim zaangażowaniem podchodzimy do naszych projektów, więc i w tę włożyłyśmy mnóstwo serca.
Przywitały nas nie tylko indyki, kury, perliczki, gęsi, króliki i gołębie, ale także, a właściwie przede wszystkim, urocza obsługa tego miejsca i niezwykle gościnni Właściciele. Pan Zdzisław z Żoną realizują swoje marzenia sukcesywnie, konsekwentnie i z piękną, przyświecającą im ideą - w bardzo pozytywnym, przyjaznym duchu dobrych, wzajemnych relacji z otoczeniem. To widać we wszystkim, co nas tam spotkało.
Sam motyw serca, które wykonałyśmy na zamówienie Folwarku Kamyk jest właściwie "kropką nad i". Tam bowiem nie tylko świetnie się zje, pospaceruje w pięknym miejscu, ale przede wszystkim jest się "zaopiekowanym" przez otoczenie.
Z naszym bajecznym, ognistym sercem może się sfotografować każdy, kto odwiedzi Folwark, do czego gorąco zapraszamy nie tylko mieszkańców Częstochowy, do której jest bardzo blisko, ale także tych, którzy wybierają się odwiedzić Jasną Górę, czy samo miasto.
Nigdzie indziej lepiej, smaczniej i ładniej nie zjecie, zapewniamy.
Panu Zdzisławowi i Zespołowi dziękujemy za piękne przyjęcie i miły, acz bardzo pracowity dzień!
A tych, którzy chcieliby z nami udekorować swoje domy weselne, restauracje, sklepy czy też hotele, zapraszamy do kontaktu: info@tendom.pl / 227244353 / 603644978.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger