środa, 28 września 2022

Biel & zieleń - wesele Julki i Oskara w Pół na Pół, czyli łuk z balonów, lilie i eustomy

Kochani, jakiś czas temu udekorowaliśmy wesele zaprzyjaźnionej pary - Julki i Oskara w miejscu o nazwie Pół na Pół w Fortach Mokotowskich. Na życzenie Młodej Pary powstał efektowny łuk z balonów, na stołach zakwitła eustoma i lilia, a wszędzie wokół pojawiło się sporo elementów zielonych - girlandy, bukiety, kosze z kwiatami. Te dodatkowe elementy wykonane są ze sztucznych roślin, czego zupełnie nie widać. Pomieszane z kompozycjami z kwiatów ciętych sprawiają wrażenie, jakby same były wykonane z żywej roślinności.

Klimatyczne warszawskie miejsce nabrało wyrazu wieczorem, gdy zapalone zostały świece w lampionach. Nastrojowe forty romantycznie współgrały z weselnym przyjęciem.

W nawiązaniu do sukni ślubnej Panny Młodej dekoracje miały byc w tonacji zielonej. Zasugerowałyśmy przełamanie zieleni kolorem białym, aby rozświetlić przyjęcie i zieloną przestrzeń wokół. Julka mając na uwadze nasze 12letnie doświadczenie w branży florystycznej zaufała nam w pełni, za co bardzo dziękujemy, a to zaowocowało śliczną realizacją i klimatycznym przyjęciem.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger