poniedziałek, 19 grudnia 2022

Piękne dekoracje wejścia do domu

Każdego roku w grudniu dekorujemy wejścia do domów i domy naszym stałym Klientom. Wychodzi pięknie, co roku nieco inaczej, żeby było urozmaicenie i radość z oglądania naszych ozdób. Wejście do domu to wizytówka domowników. Cieszymy się, jak zamawiający nasze usługi i dekoracje są szczęśliwi z tym, co od nas otrzymują. Wracają i chwalą. Bajeczne wieńce na drzwi, donice wypełnione świątecznymi iglakami. Żywe nasadzenia połączone ze sztucznymi dodatkami, aby było barwniej, ciekawiej.

Oto jeden z takich dekorowanych przez nas na stałe domów. Piękny, elegancki, zlokalizowany na przedmieściach Warszawy. Sprawia nam radość ozdabianie takich ślicznych drzwim wejść. Oryginalnie, z rozmachem, w tym przypadku z weńcem w amerykańskim stylu. Podoba Wam się? Dajcie znać. My to wejście szczególnie polubiłyśmy i jesteśmy bardzo dumne z efektów.

Pamiętajcie, proszę, że tenDOM.pl to nie tylko sztuczna roślinność, ale także żywe nasadzenia na szczególną prośbę, indywidualne zamówienie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji: kontakt info@tendom.pl / tel. 603644978 / stacjonarny 227244353.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger