poniedziałek, 2 października 2023

Event tonący w kwiatach orchidei

Kochani, pracownia www.tenDOM.pl to kreatywny zespół florystek i dekoratorek, który ma mnóstwo pomysłów. Jednym z ostatnich możemy się śmiało z radością pochwalić. Udekorowaliśmy bowiem duży event w eleganckiej przestrzeni Warszawskiego Crowne Plaza Hotel.

Piękne wianki na obręczach, które Klient przedstawił nam na wizualizacji zainspirowały nas do stworzenia okazałych kompozycji kwiatowych z okręgami. Nasza Kasia wraz z zespołem Dziewczyn storzyła malownicze bukiety z motywem orchidei.

Wszystkie dekoracje łaczą w sobie kwiaty żywe ze sztucznymi. Są tak skonstuorwane, że praktycznie żywe kwiaty są nie do odróżnienia od sztucznych. Motyw storczyka i subtelnej obręczy pięknie korespondował z eventem udekorowanym na biało. Delikatne konstrukcje kwiatowe nawiązały do kobiecej branży kosmetycznej - firmy Teoxane, która obchodziła wśród naszych uroczych kwiatów swoje 20lecie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego projektu i jednocześnie do korzystania z naszych usług dekoratorskich przy okazji organizowanych przez Was eventów / uroczystości / itp.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji: info@tendom.pl / tel. 22 7244353.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger