czwartek, 22 marca 2012

Tendom.pl witał wiosnę w Endorfinie

Mili, po raz kolejny świętowaliśmy i ucztowaliśmy w Endorfinie. Tym razem okazją było rozpoczęcie wiosny, której przybycie nieodmiennie przyprawia nas wszystkich o radosny zawrót głowy.

W spotkaniu uczestniczył między innymi Damian Aleksander, aktor Teatru Roma, podróżnik i ...autor tomiku poezji, który to tomik miał okazję zaprezentować podczas tego ciepłego wiosennego wieczoru. Swoim śpiewem oczarowała zebranych Liwia Pawłowska, która przepięknie się prezentowała w roli Pani Wiosny. Porady stylistów fryzur i ubioru, prezentacja kosmetyków Mary Kay to tylko niektóre z ciekawych atrakcji, przygotowanych dla gości. Olga Kisiel-Konopka, prowadząca i organizująca spotkanie z ogromnym zaangażowaniem zadbała o to, aby każdy znalazł dla siebie tego wieczoru w Endorfinie coś przyjemnego.

Po kolejnym wieczorze w Endorfinie, w którym mamy okazję uczestniczyć, nazwa Restauracji wydaje nam się coraz to bardziej adekwatna. Czy zdarzyło Wam się na przykład spalić Marzannę i wrzucić ją do suchego basenu? My możemy powiedzieć, że nam już teraz tak.

Naturalnie, nasz sklep www.tendom.pl jako partner spotkania i Restauracji Endorfina przygotował piękne nagrody dla Uczestniczek i Uczestników, którzy wzięli udział w losowaniu.Wszystkie Panie, które nie mają zbyt daleko na ulicę Foksal w Warszawie, serdecznie zachęcamy do zerknięcia na stronę Restauracji i wzięcia udziału w jednym z tego typu wieczorów, podczas których szef kuchni rozpieszcza podniebienia oryginalnym zestawieniem smaków, organizatorzy starają się jak mogą, a przy tym wstęp na tego typu spotkania jest zupełnie wolny od jakichkolwiek opłat. Wystarczy się zarejestrować na stronie: http://www.endorfinafoksal.pl/. My w swoim imieniu gorąco zapraszamy!


2 komentarze:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger