środa, 26 czerwca 2013

Magia babcinych cukiernic

Mili, w tendom.pl  od jakiegoś czasu mamy magiczne posrebrzane cukiernice, które zachwycą nie tylko zwolenników tradycyjnej zastawy stołowej. Przywołują one klimat podwieczorków u Babci, podczas których przesładzało się herbatę lub gdy Babcia nie patrzyła, wkładało po prostu oblizany palec prosto w cukier.

Nasze cukiernice są wymarzonym pomysłem na prezent dla Bliskiej Osoby. Jedna z naszych Klientek wybrała ostatnio śliczną, pękatą cukiernicę Positano, do niej posrebrzany mlecznik o tym samym wzorze i łyżeczkę - szufelkę. Wszystkie te magiczne produkty postanowiła przygotować w prezencie dla swojej córeczki od Całej Rodziny z okazji Chrztu Świętego. Na wszystkich tych efektownych przedmiotach wygrawerowane zostały imienne dedykacje. Naszym zdaniem, to piękna, wyszukana, pamiątka, która obdarowanej dziewczynce będzie towarzyszyć przez całe życie.Poza zestawem Positano, mamy dla Was także wiele innych okazałych posrebrzanych i srebrnych produktów, z których część prezentujemy poniżej.

Dodamy, że obecnie bardzo modne jest połączenie stylu retro ze współczesnym. Umieszczenie pękatej, staromodnej cukiernicy w minimalistycznym wnętrzu, w swoisty sposób podnosi temperaturę pomieszczenia.

Wszystkie nasze posrebrzane produkty posiadają certyfikat jakości i są pokryte srebrem próby 999 o grubości powłoki srebra 10 – 15 mikronów.

Kolekcja wyrobów posrebrzanych z naszego sklepu swoim wzornictwem przypomina wyroby z okresu lat Secesji i polskiej manufaktury. Wyroby z naszej kolekcji to nawiązanie do produkcji wykonywanej w latach przedwojennych w zakładach Frageta czy Norblina.

Posrebrzane cukiernice z tendom.pl przy tak wykwintnym wzornictwie i jakości są niezwykle atrakcyjne cenowo. Dla przykładu nasze łyżeczki kosztują 28zł, podczas gdy najtańsza cukiernica kryta warstwą srebra jest dostępna już od 174 zł. Polecamy Wam je serdecznie. Same jesteśmy ich posiadaczkami.


7 komentarzy:

 1. Piękne ;) ..najcenniejsze jest w nich to, że są od babci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak bezcenny prezent! wspaniały...wyroby też cudowne o wielu z nich marze, wielu jestem posiadaczem. Pozdrawiam ciepło z upalnego, pięknego Komorowa Kasia

   Usuń
 2. WSPANIAŁY komplet! CUDO...

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście prezentuje się okazale nie tylko jako komplet. Mała rzecz a cieszy...Pozdrawiamy Kasia i Monika

  OdpowiedzUsuń
 4. babcine cukiernice mają sobie urok! o tak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jeszcze dojdą do tego wspomnienia, wspólnie przeżytych z babcią chwil, to magia. Ja takiej cukiernicy od babci nie mam. Ale mam śliczną tackę, którą bardzo cennie. To niezapomniany prezent. Pozdrawiamy ciepło Kasia i Monika

   Usuń
 5. Piękny zestaw. Pozazdrościć. Wygląda przecudnie. Czy da się coś takiego jeszcze gdzieś kupić czy trzeba inwestować w antyki?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger