piątek, 11 września 2015

Maja w Ogrodzie & Tendom.pl

Kochani, pragniemy podzielić się z Wami krótkim reportażem fotograficznym. Mamy nadzieję, że uda nam się pokazać Wam nasze małe szczęście, jakie nas spotkało. Nasze niezapomniane wrażenia, które dane nam było przeżyć.

Dostałyśmy zaproszenie do programu Maja w Ogrodzie. Wszystko działo sie bardzo spontanicznie, nie było czasu na przemyślenia, na zastanawianie się nad czymkolwiek. Nie zawahałyśmy się nawet minuty. Reakcja była od razu "na tak", pełna spontaniczność, kompletny żywioł. 

Szczęście towarzyszyło nam od samego początku, gdyż realizacja programu odbywała się niedaleko od siedziby naszej firmy. Sama podróż samochodem zajęła kilkanaście minut. Piszę o tym dlatego, iż odkąd pojawił się Kasi kolejny synek - Leon, zbyt długie podróżowanie jest szalenie dla niego męczące. A ponieważ mały zuch towarzyszy nam w każdej minucie naszych tendomowych zmagań, czas podróży był niebywale ważny. Pewnie każda z Was nas rozumie, bo same jesteście mamami. 

Dom i ogród, do którego byłyśmy zaproszone położony jest w malowniczym miejscu. Otaczają go kołyszące się na wietrze brzozy. Dokoła jeszcze niewiele zabudowań co sprawia, że jest dużo wolnej przestrzeni. Ogród Pani Agnieszki, który był głównym bohaterem wydarzenia, jest kilkuletni, ciekawie zaprojektowany, wszędzie ład i porządek. 

W ogrodzie znalazło się miejsce na domek z narzędziami, palenisko, duży taras. Ogród ze względu na nasadzenia ma podzieloną przestrzeń. Pięknie wkomponowane wrzosy, hortensje, trawy, rośliny iglaste. Właścicielka - Pani Agnieszka - zadbała o każdy detal. Od progu urzekł nas wiszący na drzwiach wejściowych domu wianek, zrobiony przez przyjaciółkę domu trzy lata temu. Pięknie się prezentował i przyciągał uwagę. Tym bardziej było nam miło, przecież Dziewczyny z tendom.pl kochają wianki. Jak widać nie tylko my :). 

Tym razem oprócz ogrodu Pani Agnieszki w programie Maja w Ogrodzie padło kilka słów od przemiłej właścicielki o wiankach i jej zamiłowaniu do nich. Ogromnie się cieszymy, że jeden z wianków tendom.pl zagościł u Pani Agnieszki po programie i zdobi jej posesję. 

Spotkanie z Mają Popielarską napawa nas zawsze ogromną radością. Już nie raz pisałyśmy o Mai, przeuroczej, ciepłej i radosnej osobie. Nie jest zapewne dla nikogo niespodzianką, iż ma w sobie wiele ciepła i dobroci a przy tym jest skromną, fantastyczną osobą. 

Na planie towarzyszyła nam producentka programu - Pani Anna Słomczyńska. Bez niej nas by tam nie było i za to należą Jej się ogromne podziękowania. Pani Ania dba o to, aby każdy szczegół w ogrodzie był zauważony przez operatorów i jest w tym niezwykle skuteczna. Przemyślne ma wszystko skrupulatnie. Nie sposób nie wspomnieć, że cała ekipa realizująca program jest przesympatyczna. Wprowadzają relaksującą, sympatyczna atmosferę, dzięki czemu na planie nikt nie jest spięty i wszystko przebiega gładko.

Całemu wydarzeniu towarzyszyło słońce przenikające przez deszczowe, granatowe chmury. 

Na sam koniec Pani Agnieszka poczęstowała nas wspaniałą potrawką z żeliwnego kociołka zawieszonego malowniczo nad paleniskiem. Smakowała wybornie, za co Pani Agnieszce niezwykle ciepło dziękujemy :) 

Ach, co za miłe popołudnie. Czar towarzyszący nam podczas nagrania prysnął, pozostały wspomnienia, które prezentujemy Wam na zdjęciach. Mamy tym samym nadzieję, że w przyszłości uda się Wam zobaczyć tendom.pl w programie Maja w Ogrodzie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pięknie podziękować za docenienie tendom.pl i zaproszenie nas do udziału w realizacji programu. Mamy nadzieję, że nasz fotoreportaż przypadnie Wam do gustu. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, proszę piszcie na info@tendom.pl, na wszystkie chętnie odpowiemy. Tym samym zapraszamy Was na krótki spacer po ogrodzie Pani Agnieszki w towarzystwie Mai i małego synka Kasi - Leona, towarzysza wszelkich podróży służbowych i małego przedsiębiorcy tendom.pl :)
8 komentarzy:

 1. Przepiękny ten Wasz ogród, wszystko w nim zachwyca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Beti! To wprawdzie nie nasz ogród, ale dziękujemy serdecznie! To ogród Pani Agnieszki Dawid z Nowej Wsi, która także prowadzi swój blog: http://brzozowyogrod.pl/. Pozdrawiamy cieplutko i życzymy udanego dnia! Monika i Kasia z tendom.pl

   Usuń
 2. Kiedy będzie premiera w Mai w ogrodzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego jeszcze nie wiemy, ale jak tylko zdobędziemy tę informację, na pewno powiadomimy odbiorców na blogu i naszym profilu na facebooku: https://www.facebook.com/tendompl-244320418960740/timeline/. Pozdrawiamy!

   Usuń
 3. Super spotkanie !!!,Wianki cudowne :) kocham wianki.Biały skradł moje serce.A ogród zachwyca wszystko jest och i ach:):):)Serdecznie pozdrawiam.Marylka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Marylko! Dziękujemy bardzo za ciepłe słowa odnośnie wianków. Uroda ogrodu to nie nasza zasługa w tym przypadku, ale rzeczywiście jest magiczny. Pozdrawiamy gorąco! Dziewczyny z tendom.pl

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! Cieszę się, że się podobają :) Pozdrawiam gorąco! Monika z tendom

   Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger