środa, 2 grudnia 2015

Wigilijny stół & PROMOCJA zastawy Parma

Mili, czy macie czasem tak, że wprowadzenie nowego, nawet niedużego, elementu dekoracyjnego do domu sprawia, że nagle nabrał on dla Was nowej energii? Ja ostatnio miałam tak z lampionami, które dzięki zapalanym w nich co dzień świeczkom, ożywiły bardzo moją kuchnię, w której spędzam masę czasu. Zrobiło się przytulnie, świetliście i... inaczej. To światło jest dla mnie zbawienne, ponieważ jesienią zazwyczaj bardzo mi go brakuje.

Podobnie jest z zastawą stołową Parma - wprowadzona do kuchni, na stół sprawia, że nagle wszystko nabiera nowego wyglądu. Jest tak okazała i elegancka, że niełatwo porównać ją do innych dostępnych na rynku. Robi to COŚ. To, co sprawia, że goszczeni przy stole nakrytym tą właśnie zastawą, czujemy się wytwornie podjęci :).

W tendom.pl szalejemy na jej punkcie, więc na Święta oferujemy ją Wam bardzo fajnych cenach: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=parma. Zapraszamy! A poniżej galeria zdjęć producenta tej uroczej zastawy:


stół pozujący na zdjęciach - wariant Grigio od Belldeco: http://www.tendom.pl/products/stol-classic-prostokatny-3a-210x100x76cm-2

krzesła pikowane Classic: http://www.tendom.pl/products/classic-krzeslo-pikowane-biale-53x63x96cm

zastawa Parma: http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=parma

kryte srebrem, "przecierane" srebrne naczynia (lampioniki, patery, wazony, talerze): http://www.tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=orient

w tle: lustro Grigio z ornamentem: http://www.tendom.pl/products/grigio-lustro-z-ornamentem-55x110x4-dot-5cm

2 komentarze:

  1. Piękna jest, wzdycham od dłuższego czasu do niej :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. :) Cudna, to prawda :) Zwłaszcza na Święta idealna. :) Miłego dnia!

      Usuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger