wtorek, 25 października 2016

Skrojone na miarę

Mili, jak już niektórzy z Was wiedzą, można u nas zamówić kompozycję kwiatową skrojoną na miarę. Nie tylko podpowiedzieć nam wymiary, kolorystykę, czy też rodzaj kwiatów i pułap cenowy, ale także możecie nam dostarczyć własne naczynia, w których my możemy przygotować kompozycję.

Poniżej przykład bukietu, który wykonaliśmy dla Pani Justyny w dostarczonym nam przez Nią ozdobnym wazonie. Pani Justyna przywiozła do nas naczynie, a my zgodnie z Jej instrukcjami dopasowaliśmy do niego przepiękne kwiaty.

Pani Justyna zostawiła nam także swój stary, zakurzony, sztuczny storczyk. W odzyskanej doniczce powstała nowa storczykowa dekoracja do łazienki.

Spójrzcie proszę na efekt naszej pracy i na zdjęcia domu Pani Justyny, które miały nam uzmysłowić, jaki jest klimat i kolorystyka wnętrz. Taki rodzaj współpracy jest bardzo owocny i dzięki niemu mamy wyobrażenie na temat tego, co mamy przygotować.

Jeśli życzycie sobie, żebyśmy przygotowali dla Was kompozycje na zamówienie, piszcie do nas na info@tendom.pl, wysyłając zdjęcia wnętrza i przysyłając na nasz adres w Komorowie naczynia, w których ewentualnie mielibyśmy wykonać dla Was bukiety / kompozycje / dekoracje kwiatowe.

Zapraszamy!2 komentarze:

  1. wspaniałe wnętrza w cudownych kompozycjach kwiatowych:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacyjne propozycje! Nie widać niemal że to sztuczne kwiaty, jestem pod wrażeniem :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger