wtorek, 13 czerwca 2017

Elegancja = storczyki z naszej pracowni

Sztuczne storczyki z naszej pracowni wyróżniają się nadzwyczajną starannością wykonania i różnorodnością. Każdy staramy się układać tak, aby wyglądały jak najbardziej naturalnie i elegancko. OLczarowane nowościami na rynku, wciąż zaopatrujemy się w nowe naczynia, donice, kwiaty, które wzbogacają naszą ofertę o kolejne warianty tych pięknych kwiatów doniczkowych.

Nasza śliczna Beata przepięknie zapozowała nam do sesji zdjęciowej - czego efekty możecie podziwiać poniżej. Dzięki niej nasze zdjęcia zalśniły dodatkowym blaskiem. Elegancka kobieta w otoczeniu eleganckich dekoracji kwiatowych, które dzięki temu, że są sztuczne, będą wiecznie zdobiły Wasze domy, mieszkania, ciesząc oczy.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Wszystkie poniższe storczyki możecie zakupić w naszym sklepie internetowym, a jeśli życzycie sobie zakupić je na miejscu w Komorowie - zadzwońcie wcześniej (tel. stacjonarny: 22 724 43 53;603 644 978 lub 501 195 005) i upewnijcie się, czy dany wariant storczyka jest dostępny od ręki lub też zamówcie je online, na www.tendom.pl, a my zadzwonimy do Was jak tylko zamówienie będzie gotowe do odbioru.2 komentarze:

  1. Na fotografiach storczyki wyglądają jak prawdziwe. Ciekawa jestem, czy na żywo również.

    OdpowiedzUsuń
  2. To są chyba moje ulubione kwiaty :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger