wtorek, 27 czerwca 2017

Zastawa porcelanowa idealnym prezentem ślubnym

“Ach, co to był za ślub!” Jeden z najpiękniejszych dni w całym życiu i jedna z najwspanialszych uroczystości, w jakiej możemy brać udział. Nie tylko dla Pary Młodej, ale i zaproszonych gości. Temu niezwykłemu wydarzeniu tradycyjnie towarzyszą podarunki dla nowożeńców. Mają im one ułatwić start w nowe, wspólne życie, ale też coś dobrego symbolizować. Co takiego? Trwałość ich związku, wspólnotę, życie razem. Dlatego idealnym prezentem na ślub jest porcelana, która będzie im towarzyszyla podczas szczególnych rodzinnych uroczystości.

Symbolika porcelany jest szeroka. W końcu to produkt o długiej historii i bogatej tradycji. Porcelana jest ręcznie wykonywana i starannie zdobiona, więc podarowanie jej w prezencie jest wyrazem zaangażowania obdarowującego. Porcelany nie kupuje się przecież pospiesznie, nie wybiera ot tak, sięgając po pierwszy lepszy zestaw ze sklepowej półki, na który pada wzrok. Kiedy dajemy komuś ręcznie tworzony prezent, to jest to znak, że nam na tej osobie zależy. Porcelana na prezent niesie w sobie właśnie taki przekaz.

Zerknijcie na nasze porcelanowe Nowości z linii MariaPaula: http://tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=mariapaula


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger