piątek, 17 listopada 2017

Naturalna kooperacja - Tendom.pl i Green Canoe

Mili, nasza współpraca z Asią z Green Canoe zawsze toczy się bardzo przyjemnie. Asia dzwoni, przedstawia nam swoją wizję, a my łapiemy w mig. Szybko, szybko... Zaraz sesja zdjęciowa. Spieszymy się jak nigdy. Ekspresowy wypad do kilku hurtowni, przegląd zdjęć na Pinterest, Kasi wizja, Asi zdjęcia i natychmiastiowa wysyłka. Asia zawsze wie, co w trawie piszczy i jej zamówienia są zgodne z naszą intuicją i światowymi trendami. Lubimy takiego "nowoczesnego" Klienta, który ma czuja do extra nowinek. Dzięki takim zamówieniom nasza kolekcja ozdób świątecznych poszerza się o to, co kochamy.

Oto nasza linia dekoracji, nazwana na cześć portalu wnętrzarskiego Asi - Green Canoe: http://tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=canoe.
Jest naturalna i prosta, a zarazem bardzo strojna. Dużo elementów w szarych zieleniach i perłowo-złote bombki to modna mieszanka, która dała cudny efekt. Mamy nadzieję, że Wam także się spodoba. Aż trudno uwierzyć, że wszytko wykonałyśmy ze sztucznych elementów. Ten świerk bosko udaje naturalny.

Na stole nasza zastawa stołowa MariaPaula w złocie, czyli porcelanowy, ponadczasowy klasyk: http://tendom.pl/products?utf8=%E2%9C%93&keywords=mariapaula
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger