poniedziałek, 5 sierpnia 2019

Sztuczne storczyki od tenDOM.pl to wygoda ponad wszystko

Storczyki, które przekwitły i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek wrócą do swojej kondycji, to smutny widok. Każdy z nas dobrze go zna. I niekoniecznie go dobrze znosi. Mi jest zawsze szalenie smutno, że kwiaty, które jeszcze do niedawna kwitły tak, że aż się gałązki uginały, marnieją na moich oczach, czegokolwiek bym dla nich nie zrobiła. 

Storczyki sztuczne z naszej pracowni tendom.pl wybawią Was od takiego problemu. Są wieczne i nie wymagają żadnej pielęgnacji. Od czasu do czasu można listki przetrzeć ściereczką i tyle. Spokój i ładny widok mamy przez okrągły rok. Niezależnie od tego, czy stoją w zupełnie ciemnym miejscu, czy też zapomnimy o nich zupełnie. Zawsze w dobrej kondycji, bez wymagań dotyczących podlewania, czy nasłonecznienia. 

Zapraszamy na zakupy: STORCZYKI sztuczne, najlepszej jakości od tendom.pl.

Poza 500 różnymi wariantami możemy wykonać dowolne, na Waszą prośbę:
- wybieracie kolor kwiatów
- ilość kwiatostanów / ilość liści
- rozmiar i materiał, z którego wykonana jest donica (ceramika, metal, szkło, plastik, fiberglass, mosiądz cynowany, itp.)
- kolor donicy / osłonki / naczynia
- możemy także przygotować kompozycję w Waszych, dostarczonych do nas donicach (nasz adres, na który należy słać naczynia wraz z nazwiskiem i nr telefonu, do kontaktu: ul. Krzywa 1, 05-805 Otrębusy).
 1 komentarz:

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger