poniedziałek, 4 czerwca 2012

Naczynia i inne przedmioty z cyny na stronach naszego sklepu

Mili, jesteśmy z Kasią bardzo dumne z naszej najnowszej kolekcji obłędnie pięknych i zupełnie niedrogich naczyń cynowych (wysokogatunkowa - 95% cyna) i mosiężnych, pokrytych cyną. Są doprawdy prześliczne, nie mówiąc o tym, jak dużo udało nam się ich zgromadzić.


Jeszcze do niedawna, aby znaleźć nietuzinkowe naczynie cynowe, wędrowałam godzinami po Warszawskiem Kole w poszukiwaniu czegoś, co wpadłoby mi w oko. Po długim wypatrywaniu znalazłam niedużą, krytą cyną, podniszczoną delikatnie tackę w cenie 50zł. Mam ją do dziś i do dziś nieodmiennie cieszy mnie jej widok. Nie marzyłam wówczas nawet o tym, że za kilka lat w ofercie mojego sklepu, istnienia którego jeszcze wtedy nie przewidywałam, zgromadzę wiele ślicznych, wyjątkowo proporcjonalnych i zupełnie nowych naczyń cynowych.

Zachęcamy do zerknięcia na stronę, ponieważ wśród zgromadzonych przez nas przedmiotów, poza naczyniami znajdziecie także różnorodne pojemniki, których przeznaczenie podpowie Wam Wasza wyobraźnia, pękate dzbany, śliczne zegary, dostojne świeczniki, eleganckie tace, ramki na zdjęcia i ...gasidełko do świec (słodkie słowo... :)).

 Już od dzisiaj część z nich można znaleźć na naszej stronie, pozostałe stopniowo będą się pojawiały w przeciągu najbliższych dni. Zapraszamy do zerknięcia. Dajcie nam, proszę, znać, co myślicie o zgromadzonych przez nas w sklepie przedmiotach. Mamy gorącą nadzieję, że także Wam się spodobają.
1 komentarz:

  1. Czy wiaderko do szampana jeszcze jest w ofercie, bo na stronie nie mogę znaleźć.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger