poniedziałek, 18 czerwca 2012

Z wiankami w tle ...czyli Maja w Ogrodzie Danusi i Kasi

Maja - nasza ulubiona, energetyczna i niezwykle subtelna zarazem Sąsiadka postanowiła zrealizować jeden z odcinków swojego programu w ogrodach u Danusi, Kasi i Ani - Sąsiadek, dla których istotne to, co wokół i wewnątrz.

Skąd ten pomysł?

Pomysł narodził się dzięki obserwacji wzajemnych powiązań i inspiracji sąsiedzkich w naszej podwarszawskiej miejscowości. Dzięki Danusi Młoźniak prowadzącej Ogrodowisko i Gardenarium nasze ogrody wyglądają tak, jakby nieustannie były w swej szczytowej formie, a dzięki Kasi, nasze furtki, drzwi i okna ozdobione są oryginalnymi, przykuwającymi uwagę, wiankami.

Z tych wzajemnych relacji wypływa szereg wspaniałości, jak widać na poniższych zdjęciach. A ukoronowaniem tej uroczej "otoczki" są przemiłe wieczory przy winie, na wygodnych teakowych leżakach, z kojącym szumem wody i nastrojowym światłem świec w tle.

Zerknijcie koniecznie...







  

















6 komentarzy:

 1. Witam!
  Pani Moniko :) , to ja musiałam przypadkiem tutaj trafić??:))
  Pięknie u Was!
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za dobre słowo. Z dużą nieśmiałością ten blog prowadzimy, gdyż widzimy, jak wyglądają blogi niektórych Pań, w tym rzecz jasna Biały Kredens - więc nie mamy odwagi zbytnio zapraszać do nas na razie... :) Pomyślałyśmy nawet o candy itp., ale na to chyba jeszcze jest czas. Natenczas zdarza się jeszcze, że pod wieloma postami nie mamy żadnych komentarzy :) Nawet myślałam, że niechcąco zablokowałam możliwość ich umieszczania :) Pozdrawiam ciepło, Monika

   Usuń
 2. Wszystko jest piekne,ale bardzo zle sie czyte te czcionke:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za sugestie. Miałyśmy takie przeczucie, a więc zmieniamy na bardziej przyjazną. :)

   Usuń
 3. Ta Wasza sąsiedzka przyjaźń i pomoc jest wspaniała:) Ale co się dziwić wszystkie jesteście niesamowite, pełne pasji, potraficie inspirować się wzajemnie i nas:)
  Moje drzwi także zdobi Kasiowy wianek i wygląda cudnie:)
  pozdrawiam Aga

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za dobre słowo i docenienie naszych starań.
  Dobrze nam tu w tych naszych Babsko-Kumpelskich klimatach.
  Bardzo się cieszymy wiankiem na drzwiach w Kampionosie i czekamy na sygnał do pracy nad wiankiem na nowe drzwi :) gdzieś nad Bugiem... :) Pozdrawiamy gorąco!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger