środa, 3 lutego 2016

Modne i słusznie, czyli magiczne Cotton Balls

Mili, nas również to dotknęło... :) Moda na świetlne, bawełniane kulki dotarła także do tendom.pl. 

To zupełny fenomen. Na świetlnych sznurach zawieszamy owinięte bawełnianą nicią kule i otrzymujemy niezwykle przytulny efekt. Całość - świetlny sznur - może nam towarzyszyś przez okrągły rok. Lampki te nie tylko bowiem pasują na choinkę, ale mogą nas cieszyć także poza okresem Świąt. U mnie w domu zawisły w dziecięcym pokoju, dzięki czemu przed zaśnięciem towarzyszy nam przytulne, delikatne światło, które wydobywa się z naszych kulistych przyjaciółek. Przepadam za nimi. Rewelacyjna opcja dla dzieci, które nie chcą zasypiać bez światła w sypialni.

Kulki te jeszcze do niedawna można było nabyć tylko za duże pieniądze. Na szczęście się rozpowszechniły i teraz u nas - na www.tendom.pl możecie je kupić w naprawdę znakomitych cenach. Poza tym macie wybór dotyczący długości, koloru, tego - czy sznury mają byc zasilane bateriami, czy podłączane do kontaktu.

Zajrzyjcie koniecznie poniżej, jak ładnie się prezentują:
4 komentarze:

 1. Zazwyczaj nie lubię tego, co modne i każdy musi to mieć. Jednak w przypadku tych kulek jeszcze trochę i się złamię. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Cos w tym jest. Ja też do nich długo dojrzewałam, ale warto było :) Miłego wieczoru!

   Usuń
 2. Ale fajne, super ozdoba :) chyb nie aż tak bardo modna, bo ja przyznam szczerze, że tutaj zobaczyłam te kulki po raz pierwszy :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger