środa, 8 czerwca 2016

Dream Team

Kochani, www.tenDOM.pl to nie tylko wianki, storczyki i inne, śliczne dodatki do domu czy też ogrodu. Nasz sklep i pracownia to PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE. Na poniższych zdjęciach zobaczycie część Zespołu: na pierwszym - u góry od lewej: Beata, Kasia z Leosiem i druga Kasia, na dole: Pani Teresa i ja - Monika. A tymczasem słów kilka o każdej z nas:

Właścicielki tenDOM.pl:

Monika

Uwielbia podróże, ciekawych ludzi i dobre książki. Zrezygnowała z korporacyjnego życia na rzecz wiejsko-podmiejskich klimatów i rodzinnego "slow-life", które okazało się niezupełnie "slow". Woda i słońce to jej żywioł, najchętniej spędzałaby życie na plaży i desce windsurfingowej. Mama jasnowłosej dwójki - wiotkiej i artystycznej Natalii (14,5) i żywiołowego Iwa (6).


Kasia

Oprócz kwiatów kocha dzieci - szczęśliwa mama cudownej czwórki. Lubi podróże z wiatrem we włosach. Pomoc innym jest dla niej zawsze przyjemnym wyzwaniem. Nie jest obojętna na zło, krzywdę i cierpienie. Lubi muzykę, śpiew i zabawę. Pełna pozytywnej energii. Zawsze z promiennym uśmiechem. 


Pracownice nasze kochane:

Pani Teresa

Jest osobą skromną, ale radosną. Spełnioną mamą trójki dzieci. Swój wolny czas uwielbia spędzać z ukochanymi wnuczkami. Odpoczywa, jeżdżąc na rowerze i czytając książki.


Beata

Po łacinie oznacza "szczęśliwa". Jej największym szczęściem są dwie wspaniałe córki. Ma duszę rockmana. Uwielbia koncerty, na których szaleje do białego rana. Jej pasją jest taniec, zgłębia coraz to nowe style. Lubi uśmiech i spędzanie czasu z ludźmi, którzy mają pozytywną energię.


"Druga" Kasia

Absolwentka kosmetologii, która najchętniej zamieszkałaby w dzikiej części Alaski w stylu "homestead". Spełniona mama dwójki wspaniałych synów i szalenie zakochana w swoim mężu kobieta. Uwielbia podróżować w odludne miejsca oraz czytać książki oparte na faktach.


A oto nasz blond komplet:5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dziękujemy, dobrze nam się razem współpracuje ;-)

   Usuń
 2. Ale się dobrałyście :) Same blondynki i matki. Super, że macie wspólną pasję, którą są również dzieci :) Widać po zdjęciu, że się doskonale dogadujecie - oby tak dalej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, miłe słowa, wielki trud ale proszę nie spamować !!!

   Usuń
 3. Miło poznać tak wspaniałe Panie.Widać że wspaniale się bawicie i lubicie swoją pracę. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger