czwartek, 30 czerwca 2016

Kompozycje kwiatowe a'la Maria Antonina

Mili, jesteśmy po wczorajszej, całodniowej wizycie w Poznaniu, gdzie realizowałyśmy z Kasią ciekawy projekt - dekorację witryny w salonie kosmetycznym Lush Bar, przy ul. Chartowo 27.

Salon prowadzą trzy Siostry. Niezwykłe, intensywne kobiety, którym przyświeca jeden, interesujący i praktyczny cel - uprościć i skrócić czas, w którym Kobieta "robi się na bóstwo". Dzięki Nim w jednym czasie będziecie mogły mieć zrobione brwi, rzęsy, paznokcie u stóp i rąk.

Czas, który dotychczas na to przeznaczałyście - około 3-5 godzin, skróci się o połowę. W znacznie krótszym czasie będziecie mogły skorzystać z opcji wykonania kilku zabiegów kosmetycznych na raz. To coś dla mnie i Kasi! Jakże zawsze brakuje nam czasu!

Niebawem otwarcie i profesjonalna sesja zdjęciowa, a tymczasem prezentujemy Wam kilka zdjęć z realizacji. Wykonałyśmy dwustronną girlandę kwiatową, donice pełne kwiatów na parapet, dwustronną ramę z kwiatami do zawieszenia w oknie, a także donice, które staną na zewnątrz salonu.

Zewnętrzne donice charakteryzują się tym, że mają wyjmowany wkład, więc w drugim wariancie - zimowym, przygotujemy dla Dziewczyn dekoracje bożonarodzeniowe, a w kwiaty okienne wpleciemy pudrowe bombki.

My jesteśmy zadowolone. Siostry także. Przechodnie nie mieli obojętnych min. :) Mamy nadzieję, że Wam także się spodoba efekt, który uzyskałyśmy. Miłego oglądania!

PS. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby abyśmy dla niego wykonały podobne zamówienie - dekorację witryny, salonu, biura, showroomu, czy też wesela lub ślubu, dajcie nam znać, Czekamy pod adresem mailowym info@tendom.pl.
3 komentarze:

  1. Dekoracja fenomenalna , sama słodycz . Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiękne te dekoracje, takie bogate - na początku się zastanawiałam, dlaczego Maria Antonina, ale jak się przyjrzałam to już wiem :D Śliczności!

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam Cię wieczorową porą:) Wszystko wkoło zasypia, a ja wreszcie mam czas na przemiłe odwiedziny:) Moja droga wpaść tu i zachwycić oczy i serce - Bezcenne !!!! Pozdrawiam cieplutko i życzę samych twórczych senków <3

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger