poniedziałek, 13 czerwca 2016

Lśniąca biżuteria ogrodowa

Czerwiec to czas szczególny. Wokół jest bajecznie. Zapach intensywnie zielonej, jeszcze soczystej przyrody, obsypane kwiatami krzaki róż, pełne kolorów rabaty, słońce, które zaczyna przypiekać i dogrzewać nas już prawie letnio. I te cudne, długie wieczory, kiedy to zachód słońca trwa w nieskończoność, a chmury na niebie tańczą niezwykły, magiczny taniec. A dodatkowo obietnica wakacji, które już tuż tuż... Coś wspaniałego. Śmiem się pokusić o stwierdzenie, że tak jak oczekiwanie na wakacje jest czasem wręcz przyjemniejsze od samych wakacji, tak i czerwiec jako zapowiedź lata i czas na cieszenie się ogrodem, jest lepszy niż samo lato, które pali zieleń i odbiera jej przyjemną świeżość.

Postanowiłyśmy w czerwcu właśnie wzbogacić naszą ofertę o nowe, przepięknie zdobiące ogród kule aluminiowe na tyczce, na tzw. "piku". Kule te, powbijane na różnych wysokościach, ślicznie dopełniają ogród, dodając mu czarownej elegancji.

Lśniące, lustrzane powierzchnie kul, odbijają nie tylko światło, ale także kwiaty i zieleń, które roztaczają swój urok dokoła nich.

Kochamy móc choć na chwilę poświęcić czas na delektowanie się urokami tego, co mamy wokół. To niełatwe, zwłaszcza teraz, gdy mamy przeprowadzkę firmy i obmyślamy szczegóły związane ze sklepem stacjonarnym (który będzie się mieścił w naszym Komorowie, przy Aleii Kasztanowej 2).
Mimo wszystko czasem staramy się przystanąć. I nawet taka sesja zdjęciowa to chwila na relaks i napawanie oczu pięknem Kasinego ogrodu.

Zapraszamy na spacer: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger