wtorek, 27 marca 2018

Tendom.pl w Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym Dzień Dobry TVN opowiadaliśmy widzom o wielkanocnych koszyczkach. Mamy nadzieję, że Was zainspirowaliśmy choć trochę. Przygotowaliśmy wiele koszyczków, aby każdy z Oglądających mógł wybrać dla siebie interesujący element, motyw, styl.

Przyświecała nam myśl, że wprawdzie koszyczek wielkanocny, z którym udajesz się do kościoła, by poświęcić pokarmy, może mieć rozmaite kształty i rozmiary, być przyozdobiony zgodnie z twoim gustem, czy fantazją, jednak jego zawartość powinna uwzględniać tradycję, bowiem wszystko, co do niego włożysz ma bowiem znaczenie symboliczne.

My udekorowaliśmy nasze koszyczki wstążkami, koronkami, pomalowaliśmy sprayem. Do środka poza elementami symolicznymi włożyliśmy upieczone przez Ninę w przeddzień chlebki, gniazdka z bukszpanu, bukieciki baź i tulipanów. Koszyczki miały charakter prowansalski, folkowy, tradycyjny, oszczędny, elegancki itp.

Czy któryś z nich zainspirował Państwa? Mamy nadzieję, że tak. Część z nich wprowadzimy do naszej oferty. Pozdrawiamy ciepło!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger