czwartek, 22 marca 2018

Wianki na głowę idealne na komunię, ślub lub sesję zdjęciową

Kochani, długo trzeba było czekać, ale już są! Piękne wianki komunijne na głowy Małych Księżniczek. Trwałe, nie uwierające, idealne na uroczystość komunijną i Biały Tydzień. Nie trzeba ich przechowywać w specjalnym miejscu, w chłodzie, jak wianuszki z żywych kwiatów. Przetrwają niejedno, są bowiem tak skonstruowane, aby nie rozpadały się podczas noszenia. Ponadto idealnie przylegają do głowy, nie uwierają, nie cisną - dzieci nie będą sie drapać w głowę :)

Moja córeczka wiele lat temu miała wianek z żywych stokrotek. Był piękny, ale strasznie ją swędziała głowa od zielonych dekoracji i wciąż próbowała się podrapać :) Nasze tenDOMowe wianki gwarantuja wygodę i trwałość. Są miekkie, idealnie układają się do kształtu głowy.

Nie tylko Pierwsza Komunia jest okazją do ich włożenia. Ponieważ ich rozmiar jest uniwersalny, proponujemy się w nie wystroić także z okazji ślubu lub sesji zdjęciowej. Przedstawienie, w którym gra się Panią Wiosnę także jest idealną okazją. Wianuszki bowiem są uniwersalne. Po prostu piękne, więc można w nich brykać po łąkach w pięknych, tiulowych sukienkach niezależnie od wieku. Zerknijcie sami na nasze cuda. To zaledwie mała ich część.. Więcej znajdziecie tutaj: WIANKI NA GŁOWĘ OD TENDOM.PL.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 tenDOM... bo w domu najlepiej , Blogger